CR101054F
MFR.Part #
CR101054F
JLCPCB Part #
C4024443
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS