CR089761F
MFR.Part #
CR089761F
JLCPCB Part #
C4259335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS