CR089533F
MFR.Part #
CR089533F
JLCPCB Part #
C4235671
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS