CR089203F
MFR.Part #
CR089203F
JLCPCB Part #
C4242339
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS