CR088253F
MFR.Part #
CR088253F
JLCPCB Part #
C4152411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS