CR08824J
MFR.Part #
CR08824J
JLCPCB Part #
C4256602
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS