CR087872F
MFR.Part #
CR087872F
JLCPCB Part #
C3992780
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS