CR086910F
MFR.Part #
CR086910F
JLCPCB Part #
C4152432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 691Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS