CR08685J
MFR.Part #
CR08685J
JLCPCB Part #
C4039791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS