CR086812F
MFR.Part #
CR086812F
JLCPCB Part #
C4256678
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS