CR086801F
MFR.Part #
CR086801F
JLCPCB Part #
C4259149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS