CR086493F
MFR.Part #
CR086493F
JLCPCB Part #
C4229691
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS