CR086340F
MFR.Part #
CR086340F
JLCPCB Part #
C3972332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS