CR0862R0F
MFR.Part #
CR0862R0F
JLCPCB Part #
C3937680
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS