CR086202F
MFR.Part #
CR086202F
JLCPCB Part #
C3934896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS