CR0857R6F
MFR.Part #
CR0857R6F
JLCPCB Part #
C4234370
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS