CR085760F
MFR.Part #
CR085760F
JLCPCB Part #
C4152383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS