CR085620F
MFR.Part #
CR085620F
JLCPCB Part #
C4256543
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS