CR085493F
MFR.Part #
CR085493F
JLCPCB Part #
C4152237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS