CR085363F
MFR.Part #
CR085363F
JLCPCB Part #
C4152242
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS