CR08511J
MFR.Part #
CR08511J
JLCPCB Part #
C4256841
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS