CR085102F
MFR.Part #
CR085102F
JLCPCB Part #
C4228703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS