CR084991F
MFR.Part #
CR084991F
JLCPCB Part #
C4152378
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS