CR084723F
MFR.Part #
CR084723F
JLCPCB Part #
C4231443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 472kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS