CR084502F
MFR.Part #
CR084502F
JLCPCB Part #
C4234221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS