CR084420F
MFR.Part #
CR084420F
JLCPCB Part #
C4236365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS