CR08434J
MFR.Part #
CR08434J
JLCPCB Part #
C3917387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS