CR08432J
MFR.Part #
CR08432J
JLCPCB Part #
C4240950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS