CR0842R0F
MFR.Part #
CR0842R0F
JLCPCB Part #
C4256558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS