CR084200F
MFR.Part #
CR084200F
JLCPCB Part #
C3915817
Description
-55℃~+155℃ 250mW 420Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS