CR084140F
MFR.Part #
CR084140F
JLCPCB Part #
C3964318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 414Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS