CR084023F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR084023F
JLCPCB Part #
C4241894
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS