CR08391J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR08391J
JLCPCB Part #
C4256696
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS