CR083902F
MFR.Part #
CR083902F
JLCPCB Part #
C4152399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS