CR083901F
MFR.Part #
CR083901F
JLCPCB Part #
C3975405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS