CR083401F
MFR.Part #
CR083401F
JLCPCB Part #
C4231078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS