CR083311F
MFR.Part #
CR083311F
JLCPCB Part #
C3990077
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS