CR083240F
MFR.Part #
CR083240F
JLCPCB Part #
C4152343
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS