CR08304J
MFR.Part #
CR08304J
JLCPCB Part #
C4152406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS