CR08302J
MFR.Part #
CR08302J
JLCPCB Part #
C4031732
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS