CR082701F
MFR.Part #
CR082701F
JLCPCB Part #
C3916408
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS