CR0826R7F
MFR.Part #
CR0826R7F
JLCPCB Part #
C3955742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS