CR08241J
MFR.Part #
CR08241J
JLCPCB Part #
C3919845
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS