CR082321F
MFR.Part #
CR082321F
JLCPCB Part #
C4240586
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS