CR082262F
MFR.Part #
CR082262F
JLCPCB Part #
C4256605
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS