CR082260F
MFR.Part #
CR082260F
JLCPCB Part #
C4230317
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS