CR08224J
MFR.Part #
CR08224J
JLCPCB Part #
C4009637
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS