CR08223J
MFR.Part #
CR08223J
JLCPCB Part #
C4238377
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS