CR082200F
MFR.Part #
CR082200F
JLCPCB Part #
C4232160
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS