CR082151F
MFR.Part #
CR082151F
JLCPCB Part #
C3980841
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS